Audycja
«1992-08-12»
W Tonacji Trójki

Komentarz

Dzis bedzie Camelowato i Genesisowato. W audycji m.in. Camel - "Air Born", Frank Marino - "From the Hipp", Genesis - "Live USA" (ostatnia porcja muzyki z tego bootlegu) Camel - "Piosenka o letniej burzy"

Audycja dzięki

Maciej Skulski - data

Maciej Skulski - komentarz

AkoBe - komentarz - treści komentarzy

Jaśko Marcin - opis

Jaśko Marcin - pochodzenie

AkoBe - pochodzenie

Opis

1. Camel - Air Born

2. Komentarz Tomasza

Witam serdecznie. Dziś w "Tonacji Trójki" znów będzie genesisowato i camelowato. Nasz ukochany Wielbłąd zamanifestował już swoją obecność utworem "Airborn" i ponownie powróci na koniec. Teraz jednak zagra dla nas Frank Marino, którego słuchaliśmy kilka tygodni temu. Z albumu "From the Hip" wybrałem na dziś utwór "The Wall Came Down" - "Mur runął".

 

3. Frank Marino - The Wall Came Down

4. Komentarz Tomasza (brak początku)

(...) "From the Hip" z dziewięćdziesiątego wznowiła właśnie firma SPV. A teraz moment, na który wszyscy czekamy, Genesis na żywo w Uptown Theatre. Kompaktowy bootleg "Live USA" jest skarbnicą mało znanych koncertowych wersji niektórych utworów Genesis, ale niestety nie zawsze jakością dźwięku dorównuje muzyce. Dziś ostatni już fragment, jaki wybieram dla Państwa, utwory: "Ripples" - "Zmarszczki na wodzie", "Deep In The Motherlode" - "Złota żyła" i "Say It's Alright Joe" - "Joe, powiedz, że jest dobrze". Genesis.

 

5. Genesis - Ripples - (Live)

6. Genesis - Deep in the Motherlode - (Live)

7. Genesis - Say It's Alright, Joe - (Live)

8. Komentarz Tomasza (brak)

9. Camel - Summer Lightning

10. Komentarz spikera

To była "Tonacja Trójki" Tomasza Beksińskiego. Kolejne spotkanie z Tomaszem Beksińskim już za tydzień, kilka minut po godzinie dwunastej.
 

 


Płyty wykorzystane w ramach audycji

Camel - Moonmadness (1976)

Camel - Breathless (1978)

Frank Marino - From the Hip (1992)

Genesis - Live USA Vol. 2 (1988)